Konečné výsledky Nízkotatranskej stíhačky 2019

Ďakujeme všetkým pretekárom, dobrovoľníkom, fanúšikom a partnerom, že boli pri tohtoročnej Stíhačke opäť s nami. Veríme, že sa to všetkým páčilo a že sa opäť uvidíme o rok.

Finálne výsledky NTS2019 z časomiery, doplnené o zopár chýbajúcich medzičasov, nájdete na stránke ultra.hiking.sk.

Pokračovať v čítaní

BIOSTEEL – partner pitného režimu

nts2019 biosteelKaždoročne sa snažíme zlepšovať servis pre pretekárov. Tento rok sme sa rozhodli vyskúšať niečo nové v oblasti pitného režimu. Spoločne s partnerom Biosteel.sk prinesieme na tohtoročnú stíhačku prémiový nápoj High Performance Sport Mix, tiež známy aj pod hashtagom #drinkthepink a tiež vhodný pre vegánov. Bude k dispozícii na Kráľovej holi, Priehybe, Čertovici, Kamennej chate a v Hiadeľskom sedle.

Pokračovať v čítaní

Uzávierka štartovky pre 10. ročník Nízkotatranskej stíhačky

vykricnikDnes (9. 7. 2019) uzatvárame štartovnú listinu na 10. ročník Stíhačky, ktorá sa uskutoční v termíne 20. – 21. 7. 2019 s povinnou prezentáciou v piatok 19. 7. v Telgárte v čase od 18. do 22. hodiny.

Prosíme všetkých pretekárov, aby si skontrolovali, či sa nachádzajú na štartovnej listine. Jej aktuálna verzia sa nachádza na ultraregistracia.sk/nts.

KONTUR oblieka dobrovoľníkov Nízkotatranskej stíhačky

nts2018 fb partneri KonturDlhoročný partnerom Nízkotatranskej stíhačky je firma KONTUR Promo- & Workwear, ktorá oblieka našich dobrovoľníkov do fešáckych žltých, predtým oranžových tričiek. Podľa tričiek hravo pretekári vidia, kto im počas pretekov môže pomôcť. Keďže sú tričká trvácne, dobrovoľníkom ostávajú ako suvenír.  Pokračovať v čítaní