Cieľ NTS 2023 – DAMi’sport Donovaly

Tak ako v minulých ročníkoch, aj v roku 2023 bude cieľ stokilometrovej trasy Nízkotatranskej stíhačky v priestoroch DAMi’sport na Donovaloch. Pre účastníkov a účastníčky bude pripravený cieľový guláš a pivo alebo kofola. Pre všetkých ostatných, ktorí na nich budeme čakať, povzbudzovať ich, a potom servisovať, príjemné prostredie s reštauráciou a barom. A v nedeľu ráno o 9:00 tu bude aj slávnostné vyhodnotenie pretekov.

Koliba DAMI’sport ponúka celoročne okrem reštaurácie aj ubytovanie, požičovňu, športový obchod a v zime lyžiarsku školu. Je partnerom NTS už od roku 2011 a sme veľmi radi, že nás prichýlia opäť. Ďakujeme!

Nízkotatranská stíhačka 2023 – Registrácia účastníkov

Práve bola spustená registrácia účastníkov na NTS 2023. / The registration for NTS 2023 has just been opened.

Link na registračný formulár – Registration form link.

Zoznam potvrdených registrácií – List of the confirmed registrations.

Držíme palce v tréningu a tešíme sa na stretnutie v polke júla v Telgárte. / We wish you all the best in your training and are looking forward to meeting you in July in Telgárt.

Registrácia bude uzavretá 30. 6. 2023. / The registration will close on June 30th 2023.

Nízkotatranská stíhačka 2023

Po ročnej prestávke bude v roku 2023 pokračovať Nízkotatranská stíhačka svojim ďalším ročníkom. Môžete si teda do kalendára zaznačiť dátum 15. 7. — 16. 7. 2023 a tešiť sa na kompletný hrebeň Nízkych Tatier.

Viac detailov, vrátane termínu spustenia registrácie, prinesieme začiatkom roka. Zatiaľ iba toľko, že s najväčšou pravdepodobnosťou vynecháme tento rok 50km trať a vrátime sa čisto 100km preteku s elimináciou na Čertovici.

Tešíme sa na vás a stay tuned!