Ubytovanie

nts2018 fb ubytovanie

UBYTOVANIE V TELGÁRTE

Pre účastníkov Nízkotatranskej stíhačky 2018 je pripravený nocľah z piatka na sobotu (13. – 14. júl 2018) v priestoroch Holiday Resort Telgárt.

Nocľah v Holiday Resort Telgárt je určený pre tých účastníkov NTS 2018, ktoré o túto službu prejavili záujem v registračnom formulári pre NTS 2018. K dispozícii je 54 miest.

Ubytovanie je v izbách so sociálnym zariadením a posteľným prádlom (t.j. netreba si brať karimatku ani spacák).

Cena ubytovania v priestoroch Holiday Resort Telgárt pre účastníkov NTS 2018 je 10 EUR / osoba / noc. Táto suma nezahŕňa stravu.

Upozorňujeme, že stanovanie a podobné druhy nocľahu pri Holiday Resort Telgárt nie sú možné. Tak isto v rámci prevozu batožiny neprevážame stany/spacie vaky/karimatky.

UBYTOVANIE NA DONOVALOCH

Ubytovanie na Donovaloch zo soboty na nedeľu bude zarezervované pre tých účastníkov NTS, ktorí o túto službu prejavili záujem v prihlasovacom formulári pre NTS 2018. Ubytovanie na Donovaloch sa nedá riešiť až na mieste, nakoľko na to v cieli nebude časový priestor.

Ubytovanie pre nás poskytuje Penzión Donly. Cieľ NTS sa bude nachádzať tradične v priestoroch penziónu DAMIsport, ktorý je naším partnerom. Penzión Donly sa nachádza na opačnom konci veľkého parkoviska ako DAMIsport.

Cena ubytovania na Donovaloch je pre účastníkov NTS 15 EUR / osoba / noc.