Ubytovanie

UBYTOVANIE V TELGÁRTE

Pre účastníkov Nízkotatranskej stíhačky 2017 je pripravený nocľah z piatka na sobotu (14. – 15. júl 2017) v priestoroch Holiday Resort Telgárt.

Nocľah v Holiday Resort Telgárt je určený pre tých účastníkov NTS 2017, ktoré o túto službu prejavili záujem v registračnom formulári pre NTS 2017. K dispozícii je 54 miest.

Ubytovanie je v izbách so sociálnym zariadením a posteľným prádlom (t.j. netreba si brať karimatku ani spacák).

Cena ubytovania v priestoroch Holiday Resort Telgárt pre účastníkov NTS 2017 je 8 EUR / osoba / noc. Táto suma nezahŕňa stravu.

Upozorňujeme, že stanovanie a podobné druhy nocľahu pri Holiday Resort Telgárt nie sú možné. Tak isto v rámci prevozu batožiny neprevážame stany/spacie vaky/karimatky.

UBYTOVANIE NA DONOVALOCH (NTS 2017)

Ubytovanie na Donovaloch zo soboty na nedeľu bude zarezervované pre tých účastníkov NTS, ktorí o túto službu prejavili záujem v prihlasovacom formulári pre NTS 2017. Ubytovanie na Donovaloch sa nedá riešiť až na mieste, nakoľko na to v cieli nebude časový priestor.

Ubytovanie pre nás poskytuje penzión DAMIsport, ktorý je našim partnerom, ako aj Penzión Donly. Cieľ NTS sa bude nachádzať v priestoroch DAMIsport. Odvoz účastníkov ubytovaných v Penzióne u Marsa bude zabezpečený autom.

Cena ubytovania na Donovaloch je pre účastníkov NTS 12 EUR / osoba / noc.