Občerstvenie a voda

nts2018 fb food and waterInformácie o občerstvení (jedlo a nápoje), ktoré budú poskytovať organizátori NTS na kontrolných stanovištiach, ako aj o možnostiach doplnenia vody na trase NTS. Na každom kontrolnom stanovišti bude k dispozícii magnézium, hroznový cukor a soľ.

OBČERSTVENIE:

KS1 Šumiac (6. kilometer):

  • Kontrolné stanovište, bude tu k dispozícii voda a iontový nápoj na osvieženie pred výstupom na Kráľovu hoľu. Jedlo na tomto stanovišti nepodávame

KS2 Kráľova hoľa (12. kilometer): 

  • Kontrolné stanovište, bude tu k dispozícii voda a iontový nápoj. Pre účastníkov bude prichystané sladké občerstvenie a sušené ovocie. Upozorňujeme, že na Kráľovej holi nepodávame varené jedlo.

Andrejcová (21. kilometer):

  • Dobrovoľníci z útulne Andrejcová pre vás pripravia bonusovú občerstvovačku priamo na trase NTS.

KS3 Sedlo Priehyba (28. kilometer):

  • Kontrolné stanovište a občerstvovacia stanica s nápojmi (2 L vody na osobu, Coca-Cola, Kofola a iné nealkoholické nápoje) a jedlom (ovocie, slané aj sladké občerstvenie). Upozorňujeme, že v sedle Priehyba nepodávame varené jedlo.

KS4 Sedlo za Lenivou (48. kilometer)

  • Kontrolné stanovište, bude tu k dispozícii voda, iontový nápoj a Coca-Cola. Pre účastníkov bude prichystané aj drobné občerstvenie (slané a sladké). Upozorňujeme, že v sedle za Lenivou nepodávame varené jedlo.

Cieľ na Čertovici (49. kilometer)

  • Kontrolné stanovište a občerstvovacia stanica s nápojmi a jedlom (polievka, ovocie, slané aj sladké občerstvenie)

Horeuvedený zoznam je orientačný a môže sa ešte meniť. Budeme sa pre vás snažiť zabezpečiť (predovšetkým na hlavných občerstvovacích staniciach) čo najpestrejšie občerstvenie.

Odporúčame mať so sebou na štarte minimálne 1,5 L tekutín. Ďalšie možnosti na doplnenie pitnej vody a tekutín: