Prevoz vecí a dropbagy

nts2018 www batozinaOrganizátori zabezpečia pre účastníkov NTS možnosť prevozu vecí z Telgártu do cieľa pretekov a možnosť prevozu dropbagu z Telgártu na Čertovicu.

Tu sa dozviete detaily. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prevoz batožiny do cieľa na Donovaly

V prípade zájmu o využitie tejto služby je potrebné informovať organizátorov na mieste v predstihu. Oproti predošlým ročníkom už neposkytujeme plastové vrecia z dôvodu znižovania ekologického dopadu pretekov. Použite preto vlastné turistické batohy alebo cestovné tašky s maximálnym objedmom 60 litrov. Upozorňujeme, že prevážame maximálne 1 kus batožiny na účastníka. Preto prosíme účastníkov, aby obmedzili počet a objem prevážaných vecí na nutné minimum.

Batožina sa bude odovzdávať medzi 5:30 a 6:00 pred štartom pretekov pred ZŠ Telgárt. Účastníci dostanú pri prezentácii štítok na označenie svojej batožiny.

Upozorňujeme, že táto batožina pôjde z Telgártu priamo do cieľa a nebude k dispozícii počas pretekov. Organizátor nie je zodpovedný za stratu batožiny alebo vzniknuté škody.

Prevoz dropbagov na Čertovicu

K dispozícii bude okrem toho aj prevoz menších balíčkov na KS5 Čertovica, ktoré tam budú pretekárom k dispozícii a po uzavretí tejto kontroly budú prevezené do cieľa pretekov na Donovaloch.

Dropgaby sa budú odovzdávať medzi 5:30 a 6:00 pred štartom pretekov pred ZŠ Telgárt. Účastníci dostanú pri prezentácii štítok na označenie svojho dropbagu.

Upozorňujeme, že táto batožina pôjde z Čertovice až po skončení kontroly a nebude v cieli k dispozícii skôr. Organizátor nie je zodpovedný za stratu batožiny alebo vzniknuté škody.

NIE POVINNÝ VÝSTROJ!

Dôrazne upozorňujeme, že prevoz dropbagov nezahŕňa určený povinný výstroj, a že v prípade zistenia chýbajúceho povinného výstroja (okrem použitých súčastí lekárničky) na trati bude účastník penalizovaný alebo diskvalifikovaný v zmysle propozícií.