Prevoz vecí

nts2018 www batozinaOrganizátori zabezpečia pre účastníkov NTS možnosť prevozu vecí z Telgártu do cieľa pretekov na Donovaloch. K tomu môžete počítať aj s prevozom dropbagov do sedla Čertovica.

Tu sa dozviete detaily. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dropbag na Čertovicu

Ako dropbag použite organizátorom určené vrece s objemom 25-30 litrov, ktoré si môžete prevziať v piatok na prezentácii. Dropbag treba odovzať ešte večer v piatok na organizátorom určenom mieste.

Dropbagy sú určené pre náhradné oblečenie alebo obuv. Nesmú obsahovať žiadne tekutiny, či stravu.

Prevoz batožiny do cieľa na Donovaloch

V prípade zájmu o využitie tejto služby je potrebné informovať organizátorov na mieste v predstihu. V piatok večer budú na mieste vrecia na batožinu s objemom 60-70 litrov označené číslami. Upozorňujeme, že prevážame maximálne 1 vrece na účastníka. Preto prosíme účastníkov, aby obmedzili počet a objem prevážaných vecí na nutné minimum.

Upozorňujeme, že batožina pôjde z Telgártu priamo na Donovaly a nebude k dipozícii počas pretekov. Pokiaľ potrebujete veci na prezlečenie alebo si vymeniť topánky, využite dropbagy na Čertovicu.

Pre pretekárov, ktorí ukončia preteky na Čertovici z dôvodu eliminácie alebo sa rozhodnú v pretekoch nepokračovať, bude zabezpečený odvoz autobusom na Donovaly.

NIE POVINNÝ VÝSTROJ!

Dôrazne upozorňujeme, že prevoz batožiny nezahŕňa určený povinný výstroj, a že v prípade zistenia chýbajúceho povinného výstroja (okrem použitých súčastí lekárničky) na trati bude účastník penalizovaný alebo diskvalifikovaný v zmysle propozícií.