Prevoz vecí

nts2018 www batozinaOrganizátori zabezpečia pre účastníkov NTS možnosť prevozu vecí z Telgártu do cieľa pretekov. K tomu môžete pre trať NTS103 počítať aj s prevozom dropbagov do sedla Čertovica.

Tu sa dozviete detaily. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Dropbag na Čertovicu (NTS103)

Pre dropbag použite vlastný obal – napríklad menší batoh alebo textilné vrecko s objemom do 30 litrov. Prosíme, vyhnite sa použitiu plastových vriec a plastových tašiek. Dropbag treba odovzať ešte večer v piatok na organizátorom určenom mieste.

Dropbagy sú určené pre náhradné oblečenie alebo obuv. Nesmú obsahovať žiadne tekutiny, či stravu.

Prevoz batožiny do cieľa na Donovaloch (NTS103) alebo na Čertovicu (NTS49)

V prípade zájmu o využitie tejto služby je potrebné informovať organizátorov na mieste v predstihu. Oproti predošlým ročníkom už neposkytujeme plastové vrecia z dôvodu znižovania ekologického dopadu pretekov. Použite preto vlastné turistické batohy alebo cestovné tašky s maximálnym objedmom 60 litrov. Upozorňujeme, že prevážame maximálne 1 kus batožiny na účastníka. Preto prosíme účastníkov, aby obmedzili počet a objem prevážaných vecí na nutné minimum.

Upozorňujeme, že batožina pôjde z Telgártu priamo do cieľa a nebude k dipozícii počas pretekov. Pokiaľ na trase NTS103 potrebujete veci na prezlečenie alebo si vymeniť topánky, využite dropbagy na Čertovicu.

NIE POVINNÝ VÝSTROJ!

Dôrazne upozorňujeme, že prevoz batožiny nezahŕňa určený povinný výstroj, a že v prípade zistenia chýbajúceho povinného výstroja (okrem použitých súčastí lekárničky) na trati bude účastník penalizovaný alebo diskvalifikovaný v zmysle propozícií.