Cieľ NTS

nts2018 www ciel

Cieľ trasy NTS sa nachádza v priestoroch koliby DAMI’sport na Donovaloch. K dispozícii je krytá terasa, priestranstvo pri terase, WC, bufet, ako aj určené priestory vo vnútri koliby. Vyhlásenie víťazov a výsledkov (v nedeľu ráno) sa bude konať na tomto istom mieste.

Koliba DAMI’sport sa nachádza na dolnom konci centrálneho parkoviska na Donovaloch. Pri prechode cez cestu použite mostík (nadchod).

web-restaurant3

DAMi’sport Bar, Coffee & Restaurant

Štýlovo zariadená reštaurácia a kaviarnička, v ktorej z každej strany dýcha športový duch s kapacitou 52 miest a terasou, ponúka pestrý výber jedál slovenskej aj medzinárodnej kuchyne a nenechá nikoho hladného. Po dobrom obede ochutnajte našu výbornú kávičku značky Pellini, ktorá chutí najlepšie s čerstvým  koláčikom.

To všetko si môžete vychutnať buď v baríku s mohutným krbom, alebo na prestrešenej terase s výhladom na okolité svahy a vrchy. Celý interiér je vlastne malá galéria, s mnohými športovými fotkami nielen z Donovál.

Vonkajšia terasa s celodenným slniečkom a nádherným výhladom ponúka sedenie pre cca 60 – 80 ľudí, pre deti na hranie detský domček, preliezky, hojdačky a trampolína. Deti určite zaujme útulný detký kútik.

Penzión DAMI’sport

Penzión DAMI’sport ponúka pohodlné a komfortné ubytovanie v piatich luxusne zariadených štvorlôžkových apartmánoch, každý z nich s výhľadom na iný kút Donovál.

Ubytovacia časť pozostáva  z apartmánových jednotiek mezonetového typu, s celkovou kapacitou 20 pevných lôžok a 7 prístelkov.

DAMI’sport má v ponuke aj požičovňu bicyklov a horských bicyklov, ako aj športový obchod nachádzajúci sa v tom istom objekte.

Damisport logo2