Informácia z východnej časti hrebeňa Nízkych Tatier

Správy z východnej časti hrebeňa Nízkych Tatier oznamujú, že za Havranou Poľanou po Bacúšske sedlo sú popadané nové stromy, čo znamená aj nové preliazačky a podliezačky na trase NTS (okolo niektorých stromov sú vyšľapané obchádzky). Na tomto úseku ide o cca 30-40 stromov na chodníku. Táto časť trasy NTS bude značená aj vlastným značením s dôrazom na spomenutý úsek. Niekoľko padnutých stromov je podľa správ aj na ďalších úsekoch – s minimálnych zdržaním.

Dobrovoľníci pre NTS 2015

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by nám pomohli na NTS vytvoriť silný organizačný tím, skvelú atmosféru, kvalitné zabezpečenie pre účastníkov a prispeli tak k zážitku, ktorý si ultrabežci odnesú z tejto náročnej a krásnej trasy hrebeňom Nízkych Tatier.

Ak by ste sa k nám chceli pridať a spoločne s nami prispieť k realizácii NTS 2015, napíšte nám prosím e-mail na adresu ntstihacka@gmail.com s informáciou, akou formou by ste nám chceli na NTS pomôcť (viz ďalšie info na http://www.svk-ultratrail.sk/dobrovolnictvo/aktualne-poziadavky-na-dobrovolnikov/ ).

Ďakujeme 🙂

Infomail NTS 2013 (ENG)

Nízkotatranská stíhačka Ultra-Trail 2013 starts in few days, therefore we have sent you newsletter with important information summary (this information was available on the NTS webpage). You will find the content of the newsletter in the following article. Please read especially the mandatory equipment, insurance and course information sections carefully.