Holiday Resort Telgárt – partner NTS 2018

Holiday resort Telgárt LOGOPartnerom Nízkotatranskej stíhačky je Holiday Resort Telgárt, ktorý pre účastníkov NTS poskytuje možnosť nocľahu pred štartom pretekov v pohodlných podmienkach a za veľmi výhodnú cenu. Ďakujeme!

Holiday Resort Telgárt je situovaný v tichom horskom prostredí na rozhraní troch národných parkov – Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského raja. Nachádza sa priamo v lyžiarskom stredisku v obci Telgárt, ktorá leží pod majestátnou Kráľovou hoľou. Atraktívna poloha a prekrásna scenéria okolia ho predurčujú k oddychovému, rekreačnému a športovému pobytu. Holiday Resort Telgárt je ideálnym miestom pre Váš pobyt v horách.

Holiday Resort Telgárt ponúka ubytovanie v nových, moderne zariadených apartmánoch postavených 100 metrov od nástupnej stanice vlekov lyžiarskeho strediska. Útulne riešené apartmány s praktickým zariadením a nádherným výhľadom na okolitú prírodnú scenériu Telgártu splnia očakávania aj najnáročnejšieho návštevník.

Okolie Resortu sa vyznačuje príťažlivým členitým reliéfom s jedinečnou faunou a flórou. Ponúka Vám všestranné využitie voľného času. Pýši sa ideálnou polohou v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska, ktoré je určené pre všetky kategórie lyžiarov. V letných mesiacoch sa môžete vydať pešo alebo na bicykli niektorou z mnohých turistických značiek a objaviť krásy okolitých hôr, či malebné prostredie prameňov Hrona a Hnilca.