DAMI’sport partnerom NTS 2017

LINK DamisportPartnerom, ktorý každoročne podporuje podujatie Nízkotatranská stíhačka, je DAMI’sport Donovaly. Spolupráca s DAMI’sport, ktorá začala v roku 2011, nám umožnila skvalitniť cieľové priestory NTS.DAMi´sport na Donovaloch v sebe ukrýva reštauráciu, bar, ubytovanie, športový obchod, požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje a požičovňu horských bicyklov. A počas NTS sa mení na cieľ našich pretekov, kde vítame (ak je dobré počasie na terase) dvojice dobiehajúce posledné metre zo stokilometrovej trasy pretekov.

DAMi’sport Bar, Coffee & Restaurant

Štýlovo zariadená reštaurácia, v ktorej z každej strany dýcha športový duch s kapacitou 50 miest, ponúka výbornú a kvalitne pripravenú kávu, zaujímavé driny, dobré vínko, či jednoducho chutné a nielen typicky slovenské jedlo.

To všetko si môžete vychutnať buď v bare s krbom, alebo na zastrešenej terase s výhľadom na okolité svahy a vrchy. Celý interiér je vlastne taká malá galéria, s mnohými športovými fotkami nielen z Donovál.

Vonkajšia terasa s nádherným výhľadom ponúka sedenie pre cca 60 – 80 ľudí, pre deti na hranie detský domček, preliezky a hojdačky. Deti určite zaujme útulný detský kútik.

web-restaurant3

Penzión DAMI’sport

Penzión DAMI’sport ponúka pohodlné a komfortné ubytovanie v piatich štvorlôžkových apartmánoch, každý z nich s výhľadom na iný kút Donovál.

Ubytovacia časť pozostáva  z apartmánových jednotiek mezonetového typu, s celkovou kapacitou 20 pevných lôžok a 7 prístelkov.